holoğlu nakliyat telefon

Sigortalı Taşıma

Öncelikle Bize Güvenen Bizlere Referans Olan Tüm Müşterilerimize Teşekkürler Dileriz

Sigortalı Taşıma Holoğlu Evden Eve  Nakliyat

Nakliyeci Sorumluluk Sigortaları

 

  • Uluslararası Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

– Uluslararası anlaşma olan CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumlulukları poliçede belirtilen şart ve limitler dahilinde güvence altına alır.

  • Yurtiçi Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

– Kapalı kasa araçlarla yurtiçinde karayolu taşımacılığı yapan firmaların poliçede belirtilen şartlarda karşılaşabilecekleri zararları teminat altına alır.

  • Nakliyat Aracısı Sorumluluk

– Nakliyata aracılık yapan kişinin aracılık yapması sebebiyle yük sahibine karşı olan sorumluluğunu poliçede belirtilen şartlar dahilinde teminat altına alır.

  • Depocu Yasal Sorumluluk

– Poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde depoların sınırları çerçevesinde gerçekleştirilen depolama faaliyetlerinde ortaya çıkabilecek zararları teminat altına alır.

Yük Sigortaları

 

  • Emtea Taşıma Sigortası

– Bir malın taşıma aracı ile taşıması esnasında oluşabilecek kaza veya kazaya bağlı olarak zararları nakliyat sigortası teminatları altına alır.

  • Kıymet Taşıma Sigortası

– Değerli eşyaların bir taşıma aracı ile taşınması esnasında karşılaşabilecek zararları teminat altına alır.

Holoğlu Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Ev taşıtmak isteyen müşterilerin hemen hemen hepsinin aklına gelen soru taşıması yapılan eşyalar taşıma şirketi tarafından sigortalanıyormu sorusudur.Bu konuya açıklık getirecek olursak Hiç bir evden eve nakliyat şirketi elemanın elinden kazayla düşen veya eşya aktarma işi yapılırken elemanın elide çarparak zarar gören bireysel kazaları sigorta şirketlerinden tahsil edemezler çünkü sigortanın kapsadığı alan karayolu üzerinde araç seyir ederken oluşan kaza sonucu komple ödeme şeklindedir.Burdan yola çıkarak evinizi taşımak için sizlere eşyalarınız sigortalıdır diyen firmalara itiibat etmemelisiniz.
En iyi sigorta şirketin ve elemanlarının bu işte gerçekten profosyonel olmasıdır.
Eğer işnde uzman bir şirketse zaten eşyalarınız hasar görmeyecektir.Sigortaya konu olan eşyanın alındığı uyerden eşyanın varış noktasına gidişi sırasında oluşabilecek kaza rizikolarına karşı poliçede belirtilen koşullara göre teminat sağlar.